Rezervujte si ubytování REZERVACE

Příjemné místo pro oslavu i poradu

Nabízíme krásné prostředí salonku v našem penzionu nebo můžete využít malebných, romantických prostor vinného sklepa pro akce či oslavy.

Rezervujte si u nás termín nebo nás rovnou kontaktujte →

akce oslavy

 

Chcete zapůsobit na významného obchodního partnera, nebo hledáte pro své firemní školení nějaké velice příjemné místo? Rádi byste pozvali své přátelé či rodinu na hezké místo, kde byste rádi oslavili nějaké jubileum či výročí? Máme pro Vás k dispozici salonek v Penzionu U Bednářů, který je s kapacitou 50 osob ideální pro pořádání pracovních seminářů, porad, školení atp.. Je vybaven flipchart tabulí, dataprojektorem, videem, televizí, ale hlavně velkoplošnou obrazovkou(plátnem) s úhlopříčkou 2,5metru. Výborná pro promítání filmů, sportovních přenosů nebo pro Vaše prezentace. Wifi připojení je samozřejmostí. V salonku lze však pořádat také rodinné oslavy nebo i svatby.

Pokud byste však chtěli více komorní prostředí, můžeme nabídnout prostory vinného sklepa, které se pro uspořádnání svatby nebo rodinné oslavy přímo nabízí. Na oslavu můžeme zajistit cimbálovou hudbu nebo klasickou kapelu, dle Vašeho výběru. Ve spojení s naší výbornou kuchyní, to bude jistě nezapomenutelný zážitek, na který budou všichni velice rádi vzpomínat.

penzion-mikulov-ubednaru-snidane-
penzion-mikulov-ubednaru-snidane-
penzion-mikulov-ubednaru-vinnysklep
penzion-mikulov-ubednaru-vinnysklep
penzion-mikulov-ubednaru-vinnysklep


Pro firmy

Pro firemní akce a skupinové ubytování nad 30 osob poskytujeme individuální slevy na základě rozpočtu.
Pronájem školící místnosti - 1 hodina / 400,- Kč.
V případě firemní akce se stravováním se pronájem školící místnosti neúčtuje.

Všechna práva vyhrazena • 2018 Fotograf ze Znojma - Martin Grus • Vyrobil Martin Grus - Studio Tužka